parallax background

Publikacje

,,ALKOHOLIK. INSTRUKCJA OBSŁUGI”

29.09.2020 w Bielsku Białej odbyła się promocja długo oczekiwanej książki. Książkę Joli i Eweliny będę kochać zawsze…, kawał tak dobrej roboty jaki zrobiły dziewczyny idzie z tak wielką siłą, że zmienia ludzkie myślenie….
Jolanta Reisch-Klose i Ewelina Głowacz w 2014r. wydały świetną książkę - ,,Alkoholik. Instrukcja obsługi".
Cały nakład rozszedł się i książka nie była dostępna w sprzedaży bezpośredniej. W życiu nic nie dzieje się bez przyczyny, a los połączył mnie zawodowo z Jolantą. Z naszej współpracy wynikło wiele.... między innymi miałam przyjemność opiniować książkę Alkoholik. Instrukcja obsługi. A książka niech idzie w świat i dalej pomaga innym. Niech inni również się dowiedzą, że można żyć inaczej. Nie trzeba się łudzić, że rzeczywistość się sama zmieni, można ją zmieniać samemu.

,,ALKOHOLIK. INSTRUKCJA OBSŁUGI”

Osoby zainteresowane zakupem książki odsyłam na stronę Jolanty Reisch, gdzie można dokonać jej zakupu


http://jolantareisch.pl/2020/09/30/jest-szuka-drogi-do-czytelniczek-czytelnikow/

KSIĄŻKA ,,MISTRZOWIE ZMIAN”

1 września 2021 premierę miała książka Tomasza Słodkiego ,,Mistrzowie Zmian”, w której znajduje się wywiad ze mną na temat współuzależnienia. Mimo, iż międzynarodowa klasyfikacja chorób nie uznaje współuzależnienia jako choroby, to coraz częściej mówi się, że tak można je postrzegać.
Współuzależnienie cechuje zatem nieprawidłowe przystosowanie się człowieka do życia, ogranicza go w funkcjonowaniu. Zatraca on system własnych granic, uzależnia poczucie własnej wartości od innej osoby. W pierwszej kolejności człowiek zaspokaja potrzeby kogoś innego. Samoocena powiązana jest ze skutecznością i ponosi on duże konsekwencje żyjąc z osobą uzależnioną.

Kontakt